Hediye Fikirleri: ISPANAK
Adına da deli oldum, ürünlerine de, amacına da...

Hediye alırken ben çok mutlu oluyorum karşımdakini mutlu edeceğimi düşünerek. Bir de işin içine mutlu olacağını düşündüğüm lösemi hastası minikler ve aileleri girince mutluluğum katmerleniyor. 

Ispanak'ta en çok sevdiğiniz kişi için de, "Geçen sana o bana almıştı, bu sene benim de almam lazım" diye düşündüren öylesine kişiler için de bir sürü hediye bulabilirsiniz.

1,5 TL'ye bir takvim de alabilirsiniz bu dükkandan, 75 TL'ye battaniye de... Fiyat aralığı ve ürün yelpazesi oldukça geniş.

Ufak bir özet geçeyim neler bulabileceğinize dair:

Kupalar : Her biri10 TL
Bebekler 7 TL'lik magnet bebekler de var, 40 TL'lik yedek kıyafetli bebek de var
Özel Tasarım Bebekler 45 TL - 75 TL. Ünlülerin tasarladıkları bez bebekler.
Defterler 6 TL - 10 TL
Seramik El yapımı ürünler 4 TL'den başlıyor
Takvimler 1,5 TL'den başlıyor


Tek hediyeyle bir çok kişiyi mutlu etmek istiyorsanız burdan buyrun:


Hediye Fikirleri: LUKAPU

Kişisel albüm oluşturmanızı sağlayan bir site. Bir çok farklı boyutta ve tarzda albüm hazırlamanıza olanak sunuyor. İsterseniz kocaman bir albüm, isterseniz her an cebinde taşıyabileceği minik bir deftercik, isterseniz de yine değişik boyutlarda takvim hazırlayabiliyorsunuz.

Resimlere çerçeve ya da gölge ekleyebiliyorsunuz. Her sayfa için "metin kutusu" da mevcut.

Sitede yer alan programı indirip fotoğraflarınızı buraya yüklüyorsunuz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra aynı programla siparişinizi veriyorsunuz.

Lukapu çalışanları çok ilgililer. Her tür sorunuza cevap, sorununuza çözüm oluyorlar. Şimdiye kadar yedi tane Lukapu albümü hazırlayıp bir sürü insanı mutlu etmiş biri olarak, sonuna kadar Lukapu'nun arkasındayım.

Sevgili Kitabı kadar zaman harcamanız gerekmediği için şu son 12 günde (Tabii Cuma günü dünyanın sonu gelmezse :P) güzel bir geçtiğimiz yılı anma hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Benim hazırladığım örnek albümlerden biri burda.